Test herbat Saga

Na moim blogu nadszedł czas na smakowe testy herbaty i kawy. Tak ogromny asortyment produktów spożywczych sprawia, że może zabraknąć nam czasu na wypróbowanie wszystkich herbat. Jakiś czas temu pisałam na temat mojej ulubionej marki Ahmed Tea, która jest wprost bezkonkurencyjna na rynku herbat. W Polsce dużym zainteresowaniem cieszą się produkty marki Saga. Właśnie Sadze chciałabym poświęcić dzisiejszy wpis.

Herbaty owocowe

pinterest

pinterest

Lubię wypić dobrą herbatę owocową od czasu do czasu. Codziennie rano staram się znaleźć czas na gorący kubek z zieloną herbatą. Nie potrafię zakończyć dnia bez filiżanki dobrej czarnej herbaty z cytryną. Spośród wielu herbat owocowych w torebkach, śmiało można stwierdzić, że Saga wiedzie prym. Owocowe herbatki tego producenta to starannie dobrane mieszanki suszonych owoców, takich jak: dzika róża, porzeczki, truskawki, maliny, głóg, pigwa, wiśnia i owoce leśne w przystępnej cenie. To dobry napój smakowy, który możemy pić codziennie na rozgrzanie organizmu, na pobudzenie i dla doznać smakowych. Saga oferuje różne kompozycje herbat z dziką różą. Mój ulubiony smak to dzika róża z jabłkiem. Herbaty owocowe Saga dobrze jest parzyć przez 5 minut.

pinterest

pinterest

Herbata czarna z witaminą C

Na jesienno-zimowe wieczory najlepsza jest herbata czarna z witaminą C i naturalnymi dodatkami. Muszę przyznać, że smakuje dość dobrze, bo łączy w sobie aromat cytryny, miodu, aronii i kwiatu lipy. To herbata z „niższej” półki w przystępnej cenie na każdą kieszeń. Herbata jest bardzo aromatyczna, jedna torebka wystarczy na jeden kubek o pojemności 0,50 ml.

Herbata zielona Saga

Raz udało mi się przetesować zieloną herbatę marki Saga i szczerze mówiąc jej smak nie zrobił na mnie wrażenia. Może dlatego, że dla mnie zielona herbata powinna być wyrazista, mocna i pachnąca. A zielona herbata Saga ma to do siebie, że jest bardzo delikatna i trochę aromatyzowana. Wśród herbat liściastych i zielonych na uwagę zasługuje marka Bio-Active – jest bezkonkurencyjna na rynku herbat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *