Tanie produkty Aro

Stale rosnące ceny w sklepach i hurtowniach produktów spożywczych przyprawiają o zawrót głów niejedną kilkuosobową rodzinę. Robiąc zakupy – czy to w niewielkim sklepie osiedlowym czy hipermarkecie – poszukujemy oszczędności i kupujemy tanie artykuły spożywcze oraz kosmetyczne. W sierpniu rozpoczęła się kampania reklamowa marki Aro, która oferuje najtańsze na rynku produkty żywnościowe i przemysłowe. W telewizji pojawiaj się reklama pod hasłem „ Bierz w ciemno! Aro zawsze najtaniej”. Ma na celu zwiększenie popularności marki Aro wśród właścicieli sklepów, gastronomii i hoteli.

produkty-chemiczne-gastronomie-hotele-plProdukty Aro są dostępne w Makro Cash and Carry, w sieci Real oraz w innych sklepach będących klientami Makro. Artykuły Aro wytwarzane są przez polskich producentów, odznaczają się dobrą jakością i konkurencyjną ceną. W Makro dostaniemy około 700 artykułów spożywczych, w tym: nabiału, wędlin, ryb, słodyczy, napoje oraz 300 artykułów przemysłowych, m.in.: tanie kosmetyki, artykuły szkolne oraz biurowe. Marka Aro funkcjonuje w Polsce od kilku lat i cieszy się popularnością wśród niektórych właścicieli sklepów.

aro-gastronomie-hotele-plProdukty Aro dostaniemy na terenie całej Polski w hurtowni spożywczej Makro Cash and Carry – lidera w dziedzinie handlu detalicznego. Artykuły spożywcze są sygnowane żółto-niebieskim logo, rozpoznałam je w sieci handlowej Real.

Pod logiem Aro kupuję najczęściej artykuły chemiczne (kosmetyki i detergenty) oraz produkty wykorzystywane w gospodarstwie domowym do przygotowywania wypieków (proszki do pieczenia, galaretki, żelatyna, margaryny) oraz artykuły jednorazowe.Od pewnego czasu staram się szukać oszczędności dla budżetu domowego. Z czystym sumieniem mogę polecić produkty Aro. Więcej informacji na stronie: aro.makro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *