Szuflady: element aranżacji kuchni nowej generacji

Szuflady kuchenne to najważniejsze elementy wyposażenia mojego gastronomicznego świata. Przechowuję w nich wszystko: od artykułów spożywczych pod sprzęt AGD różnych gabarytów. Sprawdzają się w utrzymaniu porządku, efektywnych przechowywaniu i gotowaniu. Ostatnio zauważalny jest trend w projektowaniu wnętrz kuchennych, gdzie wszelkiego rodzaju otwierane szafki i półki zastępuje się szufladami. W takiej szufladzie zawsze prościej jest wszystko znaleźć i mieć różnego rodzaju sprzęty i produkty w zasięgu ręki, bez konieczności szperania w głębokiej szafce.

Kosze cargo

źródło:pinterest

źródło:pinterest

Porządki w szufladach pozwolą utrzymać kosze cargo. Można w nich przechowywać praktycznie wszystko – od sztućców po garnki i inne akcesoria kuchenne. To system wysuwanych koszy z przegródkami i pojemnikami, w których można chomikować różne gadżety. Kosze cargo sprawdzają się pod zlewem, organizując modułowo szafkę. To rozwiązanie nowoczesne i praktyczne. Mogą być mocowane zarówno w dolnych, jak i górnych szafkach. Można je dopasować do każdego rodzaju mebli.

Szuflady i szufladki

źródło:pinterest

źródło:pinterest

W Waszej kuchni nie może zabraknąć szuflady na sztućce. Aby zachować porządek w takim miejscu, warto wyposażyć swoją kuchnię w wkład Orgatray np. firmy Hettich z regularnymi przegródkami, którą pozwalają na segregowanie wyposażenia. Wkłady do szuflad wykonane są z drewna i tworzywa sztucznego. W nowoczesnych kuchniach modne i bardzo wygodne staje się przechowywanie garnków i talerzy nie w szafkach podwieszanych, a w szufladach. W takich miejscach przydatne mogą okazać się pojemniki na nakrywki i stojaki na talerze.

Bardzo popularne są ostatnio szuflady z cichym zamykaniem oraz szuflady systemowe marki BLUM. Niemiecki producent oferuje bardzo praktyczne rozwiązania do kuchni. Gwarantuje sprawne otwieranie szuflad, cicho i szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *