Promocje na małe AGD do kuchni

W każdej kuchni dobry, solidny i sprawdzony sprzęt AGD to podstawa wyposażenia. Na pozór drobne akcesoria ułatwiają nam codzienne czynności, pozwalają na ogromną oszczędność czasu i przygotowanie posiłków w wysublimowanym kształcie i niesztampowym smaku. Małe AGD jest po prostu wygodne. Nie wyobrażam sobie poranku bez ulubionego tostera, ekspresu do kawy i blendera – to właśnie te sprzęty biorę dziś na tapetę w moim wpisie.

Czajnik elektryczny (źródło:makro.pl)

Czajnik elektryczny (źródło:makro.pl)

Nowy toster …

Aby śniadanie smakowało wystarczy kilka magicznych sprzętów. Pieczony chleb w tosterze i aromat kawy z ekspresu to codzienny zestaw niejednej osoby. Ostatnio w moim posiadaniu znalazł się toster Tarrington House, który zakupiłam na promocji Makro za niecałe 65 zł. Wtedy udało mi się także upolować zwykły czajnik elektryczny (dzięki temu nie zapłaciłam za kuriera). O dobrym i tanim tosterze marzyłam od dawna. W końcu znalazłam produkt, który jest przede wszystkim tani i uniwersalny, biorąc pod uwagę jego design.

…i ekspres ciśnieniowy 

Toster Tarrington House (źródło:makro.pl)

Toster Tarrington House (źródło:makro.pl)

Drugą rzeczą jest ekspres ciśnieniowy tego samego producenta. To zakup sprzed kilku miesięcy. Największą jego zaletą jest opcja spieniania mleka, bez którego smak kawy jest zdecydowanie gorszy. W ekspresie mogę przygotować także prawdziwe espresso, które piję tak naprawdę od święta.

Marzy mi się prosty robot kuchenny, który podgrzeje warzywa, rozwałkuje ciasto i zmiksuje pianę do deserów. Takie AGD widziałam na stronie Makro. Kto wie, może się skuszę i na ten sprzęt do kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *