Pomysł na słodki prezent dla znajomych: kosze upominkowe

Szukacie pomysłu na prezent dla kuzynów, dziadków i rodziców? Chcielibyście podarować im odrobinę słodkości w pięknej oprawie? Zdecydujcie się na zamówienie koszy upominkowym w jednej z hurtowni spożywczej. Nie tracicie czasu poświęconego na poszukiwanie prezentów w galeriach i okolicznych sklepach, bo zakupy zrobicie w kilka minut w shop online. Możecie sami skomponować prezent lub wybrać gotowy. Dacie się skusić?

Kosze prezentowe dla każdego

Dzięki ofercie kosze podarunkowe możecie przygotować zestaw indywidualny dla każdego członka rodziny. To od Was zależy czy będzie to prezent ekologiczny czy zestaw ulubionych kaw i alkoholi. Asortyment sklepu powinien zaspokoić wymagania wszystkich klientów. W ofercie znajdziecie alkohole z całego świata: bogaty wybór win i wódek. Nie zabraknie również wykwintnym czekolad, bombonierek i cukierków. Znajdziecie także zestawy dla dzieci zawierające czekoladowe Mikołaje, aniołki i wiele innych gadżetów, które ucieszą najmłodszych. Gotowe zestawy dla dzieci to cała gama smakowa słodyczy.

kosze upominkowe dla dzieci (źródło:makro.pl)

zawartość kosza upominkowego dla dzieci (źródło:makro.pl)

Dostawa na miejsce

Bez wychodzenia z domu i w umówionym wcześniej dniu otrzymasz kosze upominkowe. Aby zamówić kosz prezentowy, wystarczy skontaktować się z doradcą klienta i wybrać paczkę okazjonalną. Osoba ta staranie dopilnuje terminu i jakości dostawy na podany przez Was adres. Możecie wcześniej zamówić katalog prezentów, w którym znajdziecie gotowe zestawy w różnej rozpiętości cenowej.

kosze prezentowe z alkoholem i kawą (źródło:makro.pl)

kosze prezentowe z alkoholem i kawą (źródło:makro.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *