Lavazza- idealna kawa na niedzielny poranek

Na leniwy, deszczowy i niedzielny poranek nie ma nic lepszego niż filiżanka dobrej kawy. W poszukiwaniu smaków świata, znalazłam kawę Lavazza Qualita Oro. To kawa mielona i zawierającą 100% Arabiki, czyli najszlachetniejszych ziaren na świecie, uprawianych w strefie międzyzwrotnikowej. Ta kawa szczególnie przypadała do gustu mojej rodzinie. Może dlatego, że jest klasyczna w smaku i ma wyjątkowy aromat prawdziwej kawy snującej skojarzenia o zamorskich podróżach.

Energia w niedzielny poranek

Po sobotnich wojażach, imprezowaniu potrzebuję solidnego zastrzyka energii i to właśnie daje mi kawa mielona Lavazza. Tuż po przebudzeniu biegnę do kuchni, aby przygotować ten szatański napój (tak mówi mój mąż o kawie, która szybko postawi na nogi). Kawa budzi do życia i wprawia w dobry nastrój. Lavazza towarzyszy nam zawsze w leniwy niedzielny poranek.

źródło:pinterest

źródło:pinterest

Lavazza na sklepowej półce

Lavazza nie należy do tanich kaw. Jest to produkt włoski, którym gości każdego dnia na stole mieszkańców basenu Morza Śródziemnego. Ja kupuję kawę w hurtowni artykułów spożywczych (polecam Makro) z kilku powodów. Po pierwsze, znajduję w niej ogromny wybór kaw. Oprócz Lavazza Qualita Oro, znajdę zawsze produkty, które wylądują w koszyku. Zwykle są to próbki innych kaw lub produkty zakupione w ofercie promocyjnej. Dla mojej rodziny wystarczy 250 gram kawy na 2-3 miesiące. Lavazza Qualita Oro zapakowana jest w ekskluzywną puszkę. Zdarzało mi się podarować tę kawę mieloną na prezent, bo opakowanie jest naprawdę gustowne i efektowne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *