Kuchnia z opcją pizzy

Nie jestem wielkim odkryciem fakt, że producent sprzętu RTV i AGD wprowadzają innowacyjne rozwiązania i nowoczesne modele, aby zainteresować kupujących i usatysfakcjonować użytkowników. Nie jestem zwolenniczką konkretnej marki i nie chcę nikogo przekonywać do kupna. Ten wpis to krótka recenzja produktu, który pokochała moja rodzina. A to dzięki jednej opcji, którą posiada niewiele kuchenek elektrycznych. Funkcja pieczenia pizzy – to o niej mowa. To naprawdę działa!

Włoska pizza z zwykłej/niezwyklej kuchenki

pizza włoska na kruchym cieście (źródło:pinterest.com)

pizza włoska na kruchym cieście (źródło:pinterest.com)

Jaką pizzę lubicie najbardziej? Myślę, że mogę śmiało stwierdzić, że 70% mieszkańców naszego kraju powie, że uwielbia pizzę włoską. Wiadomo dlaczego – ciasto Italiano jest jedyne w swoim rodzaju i nie dorówna jemu żaden amerykański pana cake czy meksykańska tortilla. Chrupkie, delikatne, aromatyczne i smaczne – tak w kilku słowach można określić ciasto do pizzy rodem z Włoch. Niestety w warunkach domowych przygotować takie ciasto to czyn dość trudny. I nie dlaczego, że nie potrafimy piec i ugniatać ciasta jak mieszkańcy Włoch. O nie nie… Nie mamy odpowiedniego piekarnika. W piecach do pizzy – tych w restauracjach czy barach wypieki włoskie są doskonałe – to trzeba przyznać wielu gastronomią, w którym miałam okazję jeść pizzę. Ale w domu… Jak to zrobić? Od pewnego czasu jest to łatwiejsze, bo posiadam piekarnik firmy Zanussi z opcją pizza.

Kuchenka do wypieków pizzy

Kuchenki elektryczne Zanussi to ogromna gama sprzętów AGD od wolnostojących modeli po elektryczne z płytą indukcyjną, ceramiczną lub wielofunkcyjnym piekarnikiem. Ja mam na myśli opcję ostatnią. Wielofunkcyjny piekarnik jest to coś, czego poszukiwałam od kilku lat. Kiedy zobaczyłam, że pozwala wypiec pizzę w niestandardowych warunkach, zdecydowałam się na zakup. Wystarczy, że ustawię pokrętło kuchenki w pozycji pizza, a piekarnik ustawi parametry idealne do wypieku ciasta. Funkcja dostępna jest w wersji kuchenka elektryczna z termoobiegiem, zawiera pięć poziomów pieczenia i świetnie oświetlone wnętrze pozwalające na sprawne monitorowanie stanu wypieków. Ja swój model kupiłam na wyprzedaży. Promocje AGD już się zaczęły. Warto znaleźć czas nawet w gorączce przygotowań świątecznych, aby znaleźć tak wyjątkowy sprzęt wielofunkcyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *