Kosze upominkowe dla firm

Zwyczaj obdarowywania prezentami kojarzy się przede wszystkim z jubileuszami, urodzinami i rodzinnymi świętami. Na płaszczyźnie biznesowej również dbamy o budowanie pozytywnych relacji i gratyfikację zasług pracowników w postaci uniwersalnych upominków. Prezent wręczany dla partnera w biznesie, szefa lub kontrahenta powinien mieć formalny charakter. Najlepszym pomysłem na taki podarunek jest koszt okolicznościowy, który możemy wręczyć praktycznie na każdą okazję. Kosz upominkowy może także być prezentem dla przyjaciela i osoby bliskiej.

Świat Prezentów Makro
kosze-ze-słodyczamiKosze prezentowe warto zamówić on-line, ponieważ oszczędzamy czas przeznaczony na odwiedzanie sklepów i zawsze dostaniemy pewne produkty spożywcze w ofercie promocyjnej. Wygodne rozwiązanie prezentuje sklep Świat Prezentów Makro, świadczący kompleksowe usługi w zakresie dostawy wybranych koszy okolicznościowych na terenie całego kraju. W salonie ekspozycyjnym Makro jest ponad 2000 oryginalnych produktów spożywczych i artykułów biurowych, z których można skomponować efektowny kosz upominkowy.

kosze-prezentoweW ofercie Makro Cash and Carry można zamówić gotowe kosze podarunkowe pięknie opakowane i zawierające ekskluzywne artykuły spożywcze albo skomponować własny prezent z produktów dostępnych w hurtowni. Zamówienie na kosze podarunkowe można realizować przez cały rok. Wystarczy wejść na stronę: paczki.makro.pl i sprawdzić ofertę hurtowni Makro. Zestawy zostają dostarczone w dogodnym terminie. Jest również możliwość spotkania z doradcą w siedzibie firmy.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów w koszu prezentowym mogą znaleźć się alkohole, takie jak: likiery, wina, wódki, whisky i brandy, najlepsze kawy i herbaty, ekskluzywne słodycze i markowe smakołyki z Polski i całego świata. Opakowanie prezentów jest dostępne w różnorodnych wielkościach, kształtach oraz wzorach. W ofercie znajdują się ręcznie plecione wiklinowe kosze okolicznościowe, drewniane skrzynki oraz pudełka ozdabiane bibułą. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Staranie wyselekcjonowane produkty spożywcze, ekskluzywne opakowania i efektownie wykonanie to gwarancja uśmiechu na twarzy obdarowywanej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *