Konkurencyjne ceny w hurtowniach

Ostatnio szukam oszczędności w zakupach artykułów spożywczych i przemysłowych. Nie wiem jak Was, ale mnie przerażają ciągle rosnące ceny takich produktów codziennego użytku, jak: mąka, mleko, cukier. Podobnie sytuacja wygląda z chemią gospodarstwa domowego i kosmetykami. Niegdyś  chodziłam zawsze do ulubionej drogerii po perfumy, kupowałam wtedy także proszek do prania i środki czystości. Teraz po tego rodzaju artykuły chemiczne udaję się do hurtowni kosmetyków. Coraz więcej hurtowni spożywczych prowadzi sprzedaż online, co jest bardzo wygodnych rozwiązaniem dla wielu rodzin.

Średnio raz w miesiącu wybieram się do hurtowni artykułów spożywczych. Zwykle decyduję się na zakup produktów, które z powodzeniem mogę makro-gastronomie-hotele-plprzechowywać przez długi czas, tzn. suchy prowiant. W moim koszyku zawsze znajdzie się miejsce dla następujących produktów spożywczych: mąka, konserwy, słodycze, mrożonki i niektóre napoje owocowe. Ponadto w hurtowniach kupuję często artykuły chemiczne i higieniczne, artykuły higieny osobistej i gospodarstwa domowego. Po podliczeniu miesięcznych wydatków na „życie”, zauważyłam duże oszczędności w zakupach artykułów chemicznych. Wyobraźcie sobie, że można zaoszczędzić pieniążki, kupując tańszy papier toaletowy, ręczniczki czy płatki kosmetyczne!

hurtownia-makro-gastrnomie-hotele-plZwykle kupuję po kilka sztuk artykułów spożywczych. Idealnie sprawdza się to podczas pieczenia ciasta, kiedy często brakuje jakiegoś produktu. Od kiedy kupuję w hurtowni – zawsze mam wszystko pod ręką. Oszczędzam czas poświęcony na wyjście z domu do osiedlowego sklepiku oraz pieniądze, które tam wydaje na te produkty.

Po kilku miesiącach robienia regularnych zakupów w hurtowni spożywczej, wydatki zmniejszyły się o 20%. Dlatego polecam wszystkim zakupy w hurtowniach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *