Kawy Tchibo – recenzja lidera kaw w Polsce

Każdy ma inne preferencje związane z wyborem ulubionej kawy. Dla mnie niekwestionowaną marką jest Tchibo oferująca doskonałej jakości produkty. Podobno Tchibo jest liderem na rynku biorąc pod uwagę ranking kaw mielonych. Dlatego Tchibo rokrocznie wprowadza nowe produkty, które zachwycają i smakują prawdziwym koneserom „małej czarnej”. Numer jeden wśród kaw rozpuszczalnych to Tchibo Gold Cream, a wśród kaw mielonych to Tchibo Family.

najlepsza kawa rozpuszczalna (pinterest)

najlepsza kawa rozpuszczalna (pinterest)

Nie wiem czy wiecie, że Tchibo produkuję kawę od ponad 60 lat! Firma rozpoczęła działalność w Niemczech. W Polsce obecna jest od początku lat 90. XX wieku. Liderem na rynku kaw mielonych jest Tchibo Family. Nic dziwnego, że ten smak kawy pokochali wszyscy Polacy. Kawa została zmielona wyłącznie z naturalnych ziarem Robusty, które mają niepowtarzalny aromat. Kawa Tchibo Family smakuje wyśmienicie. Jest idealnym zastrzykiem energii każdego dnia dla mnie i całej mojej rodziny.

Równie wyborna i smaczna jest stosunkowa nowa kawa Tchibo Gold Cream. To kawa rozpuszczalna, która najlepiej smakuje z mlekiem. W tym napoju najbardziej lubię delikatną pianę i złociście palone ziarna. Każdy łyk Tchibo Cream sprawia, że na chwilę znikam ze świata codzienności. Jest to moja ulubiona kawa na niepogodę i na słońce. W pełni aksamitna pianka jest niepowtarzalna w swoim rodzaju. Zachęcam do kupienia. A Wy jaką kawę pijecie najczęściej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *