Galeria szkła do deserów

Desery są kwintesencją każdego posiłku. Ponadto idealnie poprawiają humor, podnoszą na duchu i dodają energii. Nie wspomnę o ich estetycznych walorach. Wystarczy spojrzeć na deser i już jemy je oczami. Wszyscy uwielbiamy desery różnego rodzaju. Lodowe, biszkoptowe, kremowe i owocowe – tę gamę deserową łączy jedno – szkło, w jakim zostaje podane. Chyba szybciej skusimy się na przystawkę podaną w dekoracyjnym pucharku niż w zwykłym kubku porcelanowym. Bo,  aby deser oczarował gości, potrzebna jest odpowiednia „oprawa”. Zapraszam do obejrzenia szkła do deserów, które z pewnością wzbudzi zainteresowanie domowników i gości.

Lody najlepiej smakują podane w pucharku. Każdy deser prezentuje się w nich wyjątkowo smakowicie. Ich dużą zaletą jest wygoda – świetnie się je trzyma, serwuje, przenosi i zmywa. Wielu producentów oferuje szkło bardzo wytrzymałe i odporne na uderzenia (wszystkim polecam zastawę stołową marki Krosno).

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

Dobre szkło do deserów jest wizytówką każdej restauracji. Ciekawe i nietuzinkowe wyposażenie dla gastronomii podkreśla charakter lokalu i spełnia funkcje dekoracyjne. Dokładne wykończenie szkła do deserów lodowych sprawia, że jakość wielu artykułów kuchennych zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowany gust. Oryginalne wyposażenie restauracji jest jego wizytówką. Wykwitnie podane desery lodowe na długo pozostaną w pamięci i będą zachętą dla gości do ponownego odwiedzenia restauracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *