Galeria gadżetów walentynkowych do kuchni

Walentynki za dwa dni. Nie da się tego nie zauważyć. Czerwone serduszka są wszędzie – w sklepach, restauracjach i na ulicach. Cały świat oszalał z okazji święta zakochanych. A marketing produktów wykorzystujący moment do sprzedania klientom zwykłych artykułów w nowej, romantycznej odsłonie. Mam tu na myśli akcesoria do kuchni, które można zakupić w lutym w sklepach gastronomicznych. Zobaczcie co znalazłam w sieci.

1.Foremki do ciastek

Silikonowe lub metalowe foremki do ciastek w kształcie serduszek – to piękny gadżet kuchenny, dzięki któremu możecie wspólnie przygotować ciasteczka z okazji walentynek.

źródło: http://czerwonamaszyna.pl/

źródło: czerwonamaszyna.pl

źródło: myin.pl

źródło: myin.pl

2. Korkociąg dla zakochanych

Designerski korkociąg wykonany ze stali nierdzewnej będzie świetnym gadżetem budującym atmosferę święta zakochanych. To produkt marki Alessi, która znana jest na świecie z działania na rzecz walki z rakiem.

źródło: http://czerwonamaszyna.pl/

źródło: hczerwonamaszyna.pl

3. Pojemnik na pieczywo

Chlebak ze stali nierdzewnej firmy WESCO może być pomysłem na prezent. Firma WESCO znana jest na rynku od XIX wieku, bo produkuje akcesoria, które są z nami na lata. Niemiecka jakość oraz wyjątkowy design – kto powiedział, że chleba musi być nudny?

źródło: http://www.e-deco.pl/

źródło: www.e-deco.pl

Źródło ikony wpisu: www.urzadzamy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *