Galeria dzbanków BRITA

Eksperci jednoznacznie stwierdzają, że wodę z kranu musimy filtrować, bo zawiera zbyt dużo niekorzystnie działających substancji, jak metale, chlor i przede wszystkim kamień. Coraz więcej osób ma problemy z układem moczowym, a kamica nerkowa występuje u 1-2% populacji i objawia się tak silnym bólem, podobno nieporównywalnym do bólu porodowego… W trosce o nasze zdrowie warto eliminować z wody niezdrowe związki i to za pomocą technologii filtracji BRITA. Sprawdźcie moją propozycję dzbanków.

Dzbanek filtrujący BRITA dostarcza świeżej i smacznej wody pitnej. Producent w ofercie ma sześć modeli dzbanków opartych na sprawdzonych rozwiązaniach dla domu.

Model BRITA Elemaris zasługuje na szczególną uwagę ze względu na trzy parametry: objętość filtrowanej wody (1,4 litra), czas użytkowania oraz twardość. Nowy filtr dzbankowy dostępny jest w cenie 120 złotych.

brita elemaris (źródło:strona producenta)

brita elemaris (źródło:strona producenta)

Nowość na rynku dzbanków filtrujących BRITA – Marella – akcesorium dostępne w pięciu kolorach: zielonej mięty, fioletu, lawendy, pomarańczy, orchidei. Woda w dzbanku BRITA ma lekki blask. Ciekawy, ale i oryginalny design idealnie prezentuje się w nowoczesnej kuchni. Dzbanek zawiera elektroniczny wskaźnik BRITA Memo, który informuje o konieczności wymiany wkładu. Produkt kosztuje 70 złotych.

brita marella (źródło:strona producenta)

brita marella (źródło:strona producenta)

Bardzo prosty i praktyczny dzbanek BRITA Aluna to tanie rozwiązanie do domu, biura i pracy. Akcesorium kosztuje 50 złotych. Posiada technologię BRITA MAXTRA (szybko zmniejsza zawartość kamienia w wodzie) i pozwala na wydobycie aromatu kawy i herbaty każdego dnia.

brita aluna (źródło:strona producenta)

brita aluna (źródło:strona producenta)

Inwestycja w czajniki BRITA to gwarancja zadowolenia. Przefiltrowana woda jest najlepsza dla naszego zdrowia, samopoczucia i nastroju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *