Finezyjne wieszaki na ubrania

Jeszcze do niedawno wydawało mi się, że niektóre akcesoria nigdy nie zmienią swojego tradycyjnego wyglądu. Mam na myśli pospolite wieszaki na ubrania, które ma w domu chyba każdy z nas. Proste i nieskupiające uwagi wieszaki mogą stać się prawdziwym dziełem sztuki w niejednej szafie, korytarzu i przedpokoju… Tradycyjne modele wykonane najczęściej z plastiku i drewna można udoskonalić ubierając ich „ramiona” w kolorowe wstążki i materiały. Poniżej prezentuję galerię nietuzinkowym wieszaków na ubrania.

Pastele to ostatnio modny kolor aranżacji wielu wnętrz, bo nawiązuje do ulubionych lat 90-tych oraz stylizacji romantycznych.  Każde pomieszczenie o ciepłych barwach wygląda subtelnie, delikatnie i uroczo. Jasne i pastelowe szafy napawają optymizmem i nasuwają wspomnienia o wiośnie. Pastelowe wieszaki na ubrania równie wyglądają uroczo, szczególnie,  gdy wykończymy je efektownych haftem.

urocze pastelowe wieszaki na ubrania (źródło:pinterest)

urocze pastelowe wieszaki na ubrania (źródło:pinterest)

wieszaki kwiatowe (źródło:pinterest)

wieszaki kwiatowe (źródło:pinterest)

wieszaki zabawki (źródło:pinterest)

wieszaki zabawki (źródło:pinterest)

Wieszaki na ubrania mogą stać się elementem dekoracyjnym przebieralni. Niektórzy projektanci wnętrz uważają, że ubranie jest sztuką, a właściwie pokazane może stać się ozdobą mieszkania. Poniżej kilka sposobów zagospodarowania przestrzeni. Okazuje się, że szafą na odzież mogą stać się nawet schody.

schody pełniące funkcję szafy (źródło:pinterest)

schody pełniące funkcję szafy (źródło:pinterest)

 

Wieszak na ubrania zarówno w mieszaniu, jaki i w domku jednorodzinnym to okazuje się niezbędny. W zależności od wielkości pomieszczenia, możemy umiejscowić go na ścianie, na szafie lub postawić wieszak statyczny. Na rynku znajdziemy różnego rodzaju akcesoria, które pozwolą na pozostawić ubrania po powrocie z pracy i szkoły. Poniżej interesujące sposoby na przechowywanie odzieży w przedpokoju.

 

wieszak na ubrania - drzewo (źródło:pinterest)

wieszak na ubrania – drzewo (źródło:pinterest)

wieszak rurki (źródło:pinterest)

wieszak rurki (źródło:pinterest)

Proste na ubrania wieszaków na sukienki i bluzki, rozbudowane wieszaki-stojaki, niewielkie wieszaki na skarpetki i duże wieszaki na płaszcze – to moja lista zakupów, po które wybiorę się w najbliższym czasie do hurtowni.  Wiosenne porządki czas zacząć!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *