Fine food Bio do ciast

Zdrowa żywność nieskażona pestycydami możemy kupić w nielicznych punktach w wielu miastach. Na targach i rynkach widnieją dorodne jabłka świecące się woskową powłoką oraz nieskazitelne i czerwone pomidory. Przyciągają wzrok, bo kochamy wszystko co ładne i duże. Niestety takie warzywa i owoce mogą okazać się trujące. Dlatego dzisiaj chcę promować ekologiczne produkty marki Fine Food Bio – to żywność z pewnego źródła, którą zdobędziemy w hurtowni spożywczej Makro Cash&Carry.

produkty-spożywcze-bio-gastronomie-hotele-plProdukty Fine Food Bio pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych. W asortymencie Makro dostępne są bakalie oraz orzechy różnego rodzaju. Do kupienia są następujące artykuły spożywcze: orzechy włoskie, orzechy laskowe, suszone figi, suszone daktyle, migdały blanszowane, krążki ananasa, morele i orzeszki brazylijskie. Fine Food Bio to alternatywa dla słodyczy w pracy i w ciągu dnia.

fine-food-bio-gastronomie-hotele-plProdukty spożywcze ekologiczne wykorzystuję ostatnio do pieczenia ciast z orzechami i innymi bakaliami. Wszystkim polecam figowca i keks – to szybkie i dobre przysmaki na co dzień i od święta. Przygotowując domowe wypieki zaopatruję się na stoiskach ze zdrową żywnością oraz w hurtowni Makro Cash&Carry. Zawsze mogę liczyć na jakieś promocje i rabaty, bo posiadam złotą kartę klienta.

Wiem, że w przypadku Fine Food mam do czynienia z prawdziwie ekologicznym wyrobem. W stacjonarnych sklepach oraz w sieci, podobne produkty są nieco droższe i nie zawsze posiadają certyfikat ekologiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *