Dzień Matki – wishlista prezentowa

Już jutro wszystkie mamy będą miały swoje święto, czyli Dzień Matki. Jeżeli szukacie wyjątkowego prezentu, który spodoba się waszej mamie, to weźcie pod uwagę to, że nie ma lepszego podarunku dla mamy, jak czas tylko dla niej i rzecz jasna – święty spokój. Nie muszę wyjaśniać dlaczego. Weźcie sobie to do serca i poszukajcie prezentu, który pozwoli Waszej mamie pobyć chwilę sama ze sobą (niekoniecznie w dniu 26 maja).

Czekoladki, biżuteria, kwiaty – to stereotypowe prezenty, które panie dostają z okazji wielu świąt. Nie wiem jak Wy, ale jak lubię dostać coś niespodziewanego, co pozwoli mi poczuć się inaczej niż zwykle. Dlatego uważam, że dobrym pomysłem dla takiej mamy, jak ja jest wejściówka do SPA& welness na masaż lub inny relaksujący zabieg. Mile widziane są sens w grocie solnej oraz wizyta u kosmetyczki.  W codziennym życiu rzadko kiedy znajduję czas na to, aby oddać się w ręce profesjonalistek od urody.  Może to być także wejściówka do opery, filharmonii lub kina oraz rezerwacja hotelu na weekend. Ważne jest to, aby prezent był trafiony.

Ja osobiście byłabym również zachwyconą dobrą książką lub kosztem upominkowych. Kosze podarunkowe to świetny pomysł na podarowanie bliskim produktów, które lubią stosować na co dzień. Mogą to być artykuły spożywcze, kosmetyki lub alkohol. Taki kosz prezentowy możecie przygotować w domu lub zlecić to firmie zewnętrznej. Ważne jest to, aby zawartość nie była banalna. Mile widziana książka pt. „Życie na pełnej petardzie” ks. Jana Kaczkowskiego lub „Córka pustyni. Niezwykłe życie Gertrude Bell” Georgina Howell.

Źródło ikony wpisu: makro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *