Deski do krojenia w niecodziennym wydaniu

O tym, że jestem kuchenną gażdżeciarą to już wiecie. Wszystko co jest przydatne, solidne i funkcjonalne jest zawsze mile widziane w zaciszu mojej kuchni. Bo dlaczego by nie umilić sobie codzienne gotowanie i przygotowywanie posiłków? Dziś na tapetę biorę deski do krojenie – nie takie to zwykłe, drewniane lub syntetyczne deseczki, które zna każdy z Was. To deski wyjątkowe – sprawdźcie dlaczego.

Deski kilka opcji w jednym
Deska do krojenia marki Joseph Joseph to innowacyjne rozwiązanie do kuchni, bo składające się z powierzchni przeznaczonej standardowo do krojenia oraz żaroodpornej podstawki. Jedna część przeznaczona jest do krojenia mięsa (ta czerwona), druga do warzyw (ta zielona), no i trzecia do ryb (ta niebieska). Deski te wyglądają ja lekkie i elastyczne maty, które można zgiąć i uchylić, np. podczas wrzucania jedzenia do garnka. Rewers deski może służyć jako podstawka pod żaroodporne naczynie.

zestaw-do-krojenia-joseph-joseph (źródło:strona producenta)

zestaw-do-krojenia-joseph-joseph (źródło:strona producenta)

Kompaktowa deska do krojenia
Druga propozycja dla Was to nowoczesna deska do krojenia marki Lekue, posiadająca dwie części robocze. Jedna z nich może posłużyć do krojenia owoców i warzyw, druga natomiast będzie dobrą powierzchnią do świadkowania mięsa i ryb. To deska z pomysłem. Prawdziwy cud techniki. Bo na powierzchnię spadzistą można przesuwać pokrojoną żywność, aby następnie szybko i wygodnie zgarnąć ją do miski, garnka i na patelnię. Tej deski nie polecam umieszczać w kuchence mikrofalowej.

deska do krojenia Lukue (źródło:kuchnioland.pl)

deska do krojenia Lukue (źródło:kuchnioland.pl)

Deska na prezent
Deska do krojenia sera i innych artykułów spożywczych w kształcie serca to świetny pomysł na prezent ślubny. Zawiera wysuwaną szufladę, w której zmieści się aż trzy noże, które pozwolą skutecznie pokroić wszystkie produkty żywnościowe. To deska wyglądem przypominająca małą walizkę, którą można chwycić za rączkę i zabrać na rodzinnym wypad. To propozycja od firmy Case Bugatti Ergo.

deska do krojenia sera Case Bugatti Ergo (źródło:superwnetrze.pl)

deska do krojenia sera Case Bugatti Ergo (źródło:superwnetrze.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *