Czas na nowe gadżety do kuchni

 

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam zmiany w mojej przestrzeni kuchennej – nawet te na pozór niewidoczne. Od kilku miesięcy chodzi mi po głowie remont kuchni (to już wiecie). Marzy mi się aranżacja w stylu nowoczesnym, funkcjonalnym, ale także minimalistycznym. Moje serce w ostatnim czasie skradło kilka gadżetów do kuchni, które formą przypominają niesztampowe zabawki. Akcesoria kuchenne to jedne z tych produktów, które spełniają funkcję użytkową i ozdobną. Zanim kupię kilka przydatnych rzeczy, przyjrzę się każdemu z osobna w dzisiejszym wpisie i jak zawsze liczę na Wasze opinie. Czy kiedykolwiek pomyśleliście, że takie pozorne przedmioty jak akcesoria do otwierania, mierzenia i obierania mogą wnieść do Waszej kuchni nutkę luksusu i nowoczesności?

Kuchenne „dzieła sztuki”

Nie będzie odkryciem, że prawdziwy sukces sztuki kulinarnej tkwi w kilku rzeczach. Po pierwsze pasja – bez niej szybko gotowanie stanie się koniecznością, a garnki stojące w kuchni zbędnych gratem zajmującym przestrzeń. Po drugie smak – kwintesencja dań tkwi właśnie w nim. Po trzecie dobre wyposażenie kuchni, bo bez niego arni rusz, to część kulinarnego sukcesu. Szukaj więc niesztampowych rozwiązań, które ułatwią codzienne przygotowanie posiłku.

Nie oszczędzaj na akcesoriach kuchennych, jeżeli kochasz gotować. Nie przydadzą się dziś, przydadzą się kiedyś w przyszłości. Sprawią one, że użytkowanie kuchni będzie sprawniejsze i przyjemniejsze. Współczesne gadżety kuchenne nie przypominają w ogóle tych z czasów naszym mam i babć. To prawdziwe dzieła sztuki, które możesz ustawić na blacie kuchennym. Lśnią, cieszą oko i najważniejsze – są zawsze pod ręką.

Dumnie zajmują kuchnię, bo są wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej i dość dobrej jakości tworzyw sztucznych. Posłużą na lata. Nietuzinkowe kształty, miłe dla oka kolory – to wszystko sprawia, że skradną serce niejednej pani domu.

wyciskarka do cytryn (źródło:pinterest.com)

wyciskarka do cytryn (źródło:pinterest.com)

 

tarka do warzyw (źródło:pinterest.com)

tarka do warzyw (źródło:pinterest.com)

obieraczka do pomidorów (źródło:http://www.galerialimonka.pl/)

obieraczka do pomidorów (źródło:http://www.galerialimonka.pl/)

 

szpatułki do naleśników (źródło:www.galerialimonka.pl)

szpatułki do naleśników (źródło:www.galerialimonka.pl)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *