Bożonardzeniowe szaleństwo w sklepach spożywczych

Święta Bożego Narodzenia dopiero za miesiąc, a na sklepowych półkach pojawiły się już pierwsze produkty w dobrych ofertach promocyjnych. W wielu miejscach poczujemy już zapach piernika i zobaczymy różnokolorowe ozdoby choinkowe. Co więcej, kupimy Mikołaja w czekoladzie, kalendarze na Nowy Rok. Być może to dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią świątecznej bieganiny w supermarkecie i wszechobecnych klientów zaopatrujących się w akcesoria bożonarodzeniowe. Ja do nich należę bez wątpienia. Pod koniec listopada wybieram się na zakupy do hurtowni artykułów spożywczych. 

Kto pierwszy ten lepszy
prezenty-swiateczneTa zasada odnosi się szczególnie do hurtowni spożywczych typu Makro Cash & Carry. Na stronie internetowej znajdziemy już ciekawe oferty promocyjne produktów bożonarodzeniowych. Zainteresował mnie komplet bombek choinkowych. Złote, szklane ozdoby świąteczne kupimy już za około 13 zł netto. To naprawdę dobra cena za 1 opakowanie. Dodam, że w pudełku znajduje się 20 sztuk bombek.

Nie wiem jak wy, ale ja nie wyobrażam sobie Świąt Bożego Narodzenia bez dobrych słodyczy. Pod koniec grudnia wszystkie diety „idą w kąt”, delektuję się smakiem domowych wypieków. Uwielbiam świeży piernik i sernik wiedeński. Wszystkim domownikom rozdaję czekolady Wedel. Mój numer jeden wśród słodyczy to przysmak kawowo-czekoladowy od Wedel w ekskluzywnym opakowaniu.  Produkt kupię tylko w niektórych hurtowniach, m.in. Makro oraz w sklepie firmowym Wedel, ale tam ceny są dość wysokie.

Może świąteczne oferty na razie nie wzbudzają zainteresowania wśród klientów wielu sklepów. Ja jednak jestem wyjątkiem. Wolę w spokoju pooglądać sobie ozdoby i wybrać coś na swoje drzewko choinkowe niż w ostatniej chwili pędzić po ostatni zestaw. Liczę na to, że niedługo otrzymam bony upominkowe na święta i wybiorę się na podbój  ofert sklepów i hurtowni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *