Bogaty asortyment win w hurtowni spożywczej Makro Cash & Carry

Długo szukałam hurtowni artykułów spożywczych oferującej szeroki asortyment alkoholi. Nie ukrywam, że jestem koneserką win i testuje smaki całego świata. Ostatnio odkryłam świat win Makro Cash & Carry. Co ciekawe, hurtownia alkoholi oferuje wiele rodzajów win pochodzących z 28 krajów kuli ziemskiej. Na półce znajdą się moje ulubione wina mołdawskie i włoskie. Najwyższej jakości alkohole tego rodzaju leżakują w specjalnym miejscu, nazywanym Wine Humidor.

Alkohole znajdujące się w Makro trafiają do wielu małych sklepów osiedlowych. Nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać, że największy wybór win znajdziemy w samej hurtowni artykułów spożywczych. Jeżeli tylko mamy taką możliwość, tj. posiadamy kartę klienta Makro, możemy wybrać się na zakupy w celu poznania świata alkoholi. Trunki najwyżej jakości leżakują na specjalnych półkach w części Wine Humidor. Znajdziemy tutaj: francuskie szampany, węgierskie tokaje oraz mołdawskie kadarki. W tym miejscu wyselekcjonowane zostały rzadkie gatunki win, które wymagają specyficznych warunków przechowywania. W Wine Humidor znalazłam wyborne wino mołdawskie, które przeznaczę na prezent.

hurtownia-artykułów-spożywczych-makroW Makro znalazłam także bogaty wybór alkoholi w dobrej cenie. Atrakcyjne ceny alkoholi zachęcają do większych zakupów. Zrobiłam chyba półroczne zapasy. W moim koszyku znalazły się także piwa regionalne oraz szlachetna whisky. Co więcej, miałam okazję skorzystać z promocji, tj. w cenie jednej butelki wina otrzymałam dwie  🙂 Osobiście polecam robienie zakupów w hurtowniach artykułów spożywczych – nie tylko ze względu na promocje i dobre ceny win, ale i inne produkty, które nie zawsze dostaniemy w pobliskim markecie czy osiedlowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *