Ubieram kuchnię w kolorowe akcesoria

Kuchnia to moje królestwo. Z dokładną starannością wybieram akcesoria, które znajdą się na kuchennym blacie. Wszystkie gadżety kuchenne muszą być zawsze wysokiej jakości i najwyżej klasy. W mojej kuchni nie ma miejsca na bylejakość, tuzinkowość i nudę. Bardzo ważne są dla mnie akcesoria kuchenne, które ułatwiają mi przygotowywanie posiłków, dekorowanie ciast i stają się ozdobą moich szafek i szafeczek. Nie ukrywam, że wcześniej nie przywiązywałam do nich takiej uwagi, dopóki nie poznałam produktów Duka Polska.

Łyżki kuchenne, miarki, łopatki, tarki, szpatułki, otwieracze, pędzelki, szczypce, miarki, chochle, łyżki, młynki do soli – to całe moje kulinarne królestwo. Bez tych wszystkich drobiazgów moja kuchnia nie byłaby taka radosna i energetyczna. Bo gadżety kuchenne, w których jestem posiadaniu są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale i estetyczne. Staram się wybierać produkty w podobnej gamie kolorystyczne.

noż ceramiczny do obierania (źródło:dukapolska.pl)

noż ceramiczny do obierania (źródło:dukapolska.pl)

Przygotowywanie posiłków dzięki tym akcesoriom nigdy nie jest nudne. Dzięki ich kolorowemu designowi zawsze mam chęć przyrządzić śniadanie dla swojej rodziny. Gdy sięgam po noże ceramiczne, wiem, że mam do czynienia z prawdziwymi, kulinarnymi dziełami sztuki. Są nie tylko niezwykle ostre, twarde i odporne na tępienie, ale i wytrwałe w krojeniu. Noże ceramiczne pozostają nawet o 10 razy dłużej ostre niż noże stalowe.

tarka do rozcierania czosnku (źródło:dukapolska.pl)

tarka do rozcierania czosnku (źródło:dukapolska.pl)

Ostatnio zakochałam się w silikonowych akcesoriach kuchennych. Posiadam już łyżki, foremki i wałek do ciasta. Jestem zachwycona ostatnim produktem, bo od kiedy go posiadam wałkowanie jest o wiele przyjemniejsze. Wiem, że ciasto bez problemu odklei się od wałka i nie muszę walczyć z zaschniętymi drobinkami po odstawieniu na bok.

kolorowe łyżki kuchenne (źródło;dukapolska.pl)

kolorowe łyżki kuchenne (źródło: dukapolska.pl)

Kapitalna jest także wyciskarka do cytrusów, dzięki której przygotowuje moim najbliższym sok z pomarańczy i limonki. To minimalistyczne, nowoczesne akcesorium, które z pewnością będzie znakomitym dopełnieniem aranżacji kuchni nowoczesnej. Wyciskarka do cytryn zwróci uwagę każdego gościa. To doskonały pomysł na prezent.

wyciskarka do cytrusów (źródło:dukapolska.com.)

wyciskarka do cytrusów (źródło:dukapolska.com)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *