Wyprzedaż AGD Electrolux

Na rynku stale rośnie liczba osób, która inwestuje pieniądze w zakup zmywarki. Po krótkim użytkowaniu sprzętu, przekonują się, że to był dobry wybór. Ze mną było podobnie. Nie byłam przekonana to tego rodzaju akcesoriów kuchennych ze względu na dodatkowe zużycie prądu w moim domu oraz generowanie hałasu. Kupienie zmywarki to duży wydatek dla budżetu domowego. Na szczęście w sklepie ze sprzętem gastronomicznym były promocje AGD. W ofercie wyprzedaży AGD znalazła się zmywarka Electrolux ESF w atrakcyjnej cenie (1100 zł netto).

Promocje AGD obejmowały urządzenia wolnostojące marki Electrolux. Okazało się, że kolor zmywarki (srebrny) idealnie skomponuje się z wyposażeniem kuchni. Electrolux AGD posiada kompletną obudowę oraz blat. W ofercie promocji AGD były także zmywarki w kolorze białym. Ja zdecydowałam się na sprzęt Electrolux ESF 65040 X.

electrolux-agd-gastronomiehotele-plZmywarka jest wykonana ze stali nierdzewnej i wyposażona w górną pokrywę. Udało mi się wkomponować AGD pod blatem kuchennym. Zmywarka wygląda tak jakby była zamawiana do zabudowy. Może nie jest to sprzęt, który będzie pasował do każdego wnętrza kuchni, ale może zainteresować wielu potencjalnych klientów, choćby ze względu na niską cenę.

Ponadto zmywarka Electrolux posiada 5 programów, funkcję opóźniania startu oraz zewnętrzny panel sterowania z efektownym wyświetlaczem. Zmywarka sama rozpoznaje wielkość załadunku naczyń oraz stopień ich zabrudzeń. Urządzenie klasy energetycznej A pomieści 12 kompletów naczyń. Electrolux pracuje bardzo cicho (poziom hałasu 48 DB).

Dla mojej rodziny, zakup tej zmywarki okazał się strzałem w dziesiątkę. Biorąc pod uwagę funkcjonalność Electrolux AGD, można stwierdzić, że to dobry zakup w rozsądnej cenie. Teraz poluję na kolejną wyprzedaż AGD. Marzy mi się nowoczesny ekspres do kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *