Obrusy H-line do kuchni w stylu retro

W ulotce promocyjnej Horeca Select znalazły się także produkty do wyposażenia hoteli. Zainteresowała mnie oferta na obrusy i serwetki od H-line. Obrusy o rozmiarze 140×240 cm idealnie pasują do wnętrza mojej kuchni a serwety w kolorze ecru nadają szyku i elegancji aranżacji w stylu retro. Co ciekawe, produkty mają wysoki połysk, są dostępne w różnych kolorach i kształtach. Obrusy będą pasować do ostatnio zakupionej śnieżnobiałej zastawy stołowej z florystycznym motywem. Liczę na to, że będą mi służyć na lata, bo zawierają poliester. Dobrze się składa, że obrusy posiadają haftowane wykończenie. Pewnie wykorzystam je na niejednym przyjęciu rodzinnym.

akcesoria-kuchenne-gastronomie-hotele-plDwa lata temu zrobiłam remont swojej kuchni i zdecydowałam się na styl retro. Moja restauracja również będzie zaaranżowana w przestrzeni minionej epoki. Uwielbiam stare meble, przytulne kąciki i ciekawe dodatki niczym z filmu z lat 50-tych. Staram się wybierać akcesoria kuchenne, które zawsze będą pasować do całej stylizacji.

h-line-gastronomie-hotele-plW mojej kuchni znajdzie się miejsce na wszystkie przybory i akcesoria. Zastawa stołowa zajmuje honorowe miejsce w oszklonej szafce. Kubki, szklanki i talerze to świetne zdobniki każdej kuchni, które mogą odwoływać się do tradycji i nadawać atmosfery ciepła i bezpieczeństwa. Istotne są także wszelkiego rodzaju tekstylia, bo nawet krótkie firanki z charakterem tworzą styl retro. W mojej kuchni jest zawsze miejsce na ozdobne maselniczki, drewniane przybory kuchenne, stary młynek do kawy oraz flakonik ze świeżymi kwiatami.

Staram się, żeby stół był miejscem spotkań rodzinnych i wspólnego biesiadowania. Z racji tego, że mam mały metraż w mieszkaniu, posiłki zwykle jadamy tylko w kuchni. Stół jest drewniany w starym stylu z bogato zdobionymi nóżkami, wykonany z dębu. Do niedzielnego obiadu ścielę ostatnio zakupiony obrus, na co dzień używam tylko serwet. Po ostatnim obiedzie obrus został zabrudzony. O dziwo wszystkie plamy zniknęły po wypraniu. Nie musiałam gimnastykować się przy prasowaniu. Obrus od H-line czeka na kolejny obiadek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *