Kuchenka mikrofalowa Electrolux do kuchni w stylu retro

Kuchnia w stylu retro nie boi się nowoczesnym sprzętów gastronomicznych do przygotowywania dań. W pomieszczeniach z duchem dawnej epoki można postawić kuchenkę mikrofalową w klasycznym i eleganckim stylu. W nowej linii Electrolux znajdziemy kuchenki mikrofalowe EMS21400S sterowane elektroniczne z funkcją grilla wykonane ze stali nierdzewnej idealnie wpisujące się w wystrój retro. Electrolux AGD wychodzi naprzeciw odbiorcom preferujących aranżacje w dawnym stylu.

retro-kuchnia-gastronomie-hotele-plRetro sprzęt gastronomiczny nawiązuje do urządzeń z minionej epoki zachowując swoją nowoczesność, energooszczędność i komfort w użytkowaniu. W rustykalnym wyglądzie „zamknięty” jest sprzęt najwyższej jakości. Kuchenka mikrofalowa od Electrolux to klasyczne urządzenie wykonane ze stali w tradycyjnych kolorach (czerń, szarość). Sprzęt umożliwia automatyczne rozmrażanie przygotowywanych posiłków oraz posiada 11 poziomów mocy. Godne podkreślenia jest również gwarancja niskiego poboru energii w trybie ekologicznym.

electrolux-agd-gastronomie-hotele-plCechą, która wyróżnia Electrolux AGD jest rustykalny wygląd. Czerń wyświetlacza sprzętu gastronomicznego kojarzy się z ekstrawagancją, zaś metaliczna obudowa wyróżnia się na tle tradycyjnych, drewnianych mebli kuchennych. Model EMS21400S wyposażony został w zegar elektroniczny z timerem oraz wybór mocy za pomocą pokrętła. Do dyspozycji użytkownika jest szereg innych funkcji. Do kuchenki dołączona jest tacka do grillowania. Warto wspomnieć o wnętrzu pokrytym emalią o wysokim połysku.

Podróż w czasie w kuchennej stylizacji pozwala nam poczuć ducha domostwa i polskiej tradycji. Jak widać, można odwoływać się do aranżacji retro nie tylko w drewnianych meblach i tekstyliach, ale i sprzętach AGD. Electrolux pozwoli nam uzyskać klimat dawnej kuchni. Prosty design, ekstrawagancka czerń oraz metaliczna obudowa –to wszystko dostępne jest w dobrej cenie (około 500 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *