Krzesła….Oryginalne wyposażenie dla gastronomii

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że podczas wyposażenia restauracji należy zwrócić szczególną uwagę na wybór krzeseł. Dla mnie wystrój pomieszczeń, w którym mam zjeść posiłek odgrywa znaczącą, jak nie najważniejszą rolę. W końcu w pięknej oprawie przyjemniej jest delektować się jedzeniem i dzielić chwile z najbliższymi. Zastanawialiście się kiedyś, jak ogromne znaczenie odgrywają krzesła w trakcie urządzania małej gastronomii? Ostatnio, będąc w jednej z łódzkich restauracji, zdałam sobie sprawę, że nie stoły, tekstylia i lampy aranżują stylowo pomieszczenia, a krzesła. Zobaczcie moje propozycje. Krzesła, które znajdziecie w tym wpisie idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz.


Nietuzinkowe, kolorowe i niesztampowe modele znajdziecie w wielu hurtowniach i sklepach z wyposażeniem wnętrz do gastronomii. Producenci mebli kuchennych projektują modele, które stanowią wisienkę na torcie w aranżacji kuchni minimalistycznej. Mnie najbardziej podobają się krzesła wielokolorowe w wyposażeniu nowoczesnej restauracji. Idealnie komponują się wizualnie ze stołem i akcesoriami kuchennymi w białym lub mlecznym odcieniu. Krzesła multikolorowe ożywiają pomieszczenie i nadają jemu wyrazistego charakteru.

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

źródło:pinterest

Bardzo modne są krzesła przezroczyste, na których można położyć tekstylia wykonane z miękkich materiałów (frotta, aksamit,etc.). Im bardziej zróżnicowane krzesła, tym lepiej dla wyposażenia gastronomii. Czasy, w którym wybierało się modele do stołu dawno minęły. Pora zaszaleć w kuchni i postawić na new look.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *