Wyposażenie łazienki hotelowych

Wyposażenie łazienek hotelowych również podlega ocenie klientów. Nowoczesne aranżacje łazienek są obecnie standardem w branży HoReCa. Nie bez znaczenia hotele stają na wysokości wymagań gości, przykładając się do najdrobniejszych szczegółów w aranżacji wnętrz. Popularne są salony łazienkowe zawierające komfortowe wanny dla dwojga, przestronne łazienki łączące w sobie funkcje sauny lub spa oraz łazienki o ciekawej stylizacji. Łazienki hotelowe przechodzą metamorfozy, ich wizerunek zdecydowanie odbiega od pomieszczeń z czasów „gierkowskich”: małych, ciemnych funkcjonalnych, czyli służących jedynie do „szybkiej” kąpieli.

Salon łazienkowy

nowoczesne-łazienka-gastronomie-hotele-plW zależności od klasy hotelu i standardu pokoju, łazienki mogą być wyposażone w różne elementy. Dużą popularnością w ekskluzywnych hotelach cieszą się łazienki z sauną. Do zdrowotnego działania sauny nie trzeba nikogo przekonywać. Obok sauny znajduje się często kabina prysznicowa i wanna. Hotele na wysokim poziomie oferują klientom możliwość skorzystania w jednym pomieszczeniu z wanny oraz prysznicu. To wygodne rozwiązanie dla wielu gości, potrzebujących chwili relaksu po spotkaniu biznesowym.

W polskich hotelach nadal stawia się jednak na oszczędność i prostotę, biorąc pod uwagę akcesoria łazienkowe i ceramikę sanitarną.Tymczasem goście oczekują najczęściej, że łazienka hotelowa będzie bardziej przypominała ekskluzywny salon niż tradycyjne pomieszczenie domowe do umycia się i kąpieli.

Akcesoria łazienkowe

Istotną rolę ogrywa również stylizacja łazienki. Czasami wystarczą dodatkowe elementy z innej epoki, aby zaaranżować szarą i zwykłą hotelową łazienkę. Ozdobne lustra i gustowne żyrandole mogą zdziałać naprawdę wiele, jeżeli wpasują się w stylizację hotelu.akcesoria-lazienkowe-gastronomie-hotele-pl

Akcesoria łazienkowe takie jak np.: ręczniki, dywaniki, mydelniczka, zasłony i rolety odgrywają również niebagatelne znaczenie w wyposażeniu hotelu. Do eklektycznych wnętrz pasują oryginalne kotary i krzesła łazienkowe.

W pomieszczeniu w stylu retro może znaleźć się miejsce na różnego rodzaju bibeloty, zasłonki i puderniczki. Łazienka w stylu nowoczesnym bazuje na określonym motywie, np. Marilyn Monroe. W takim pomieszczeniu postawmy na dobre kosmetyki hotelowe, ciekawe obrazy oraz nasyconą kolorystykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *