Tekstylia – kluczowe dodatki w wyposażeniu hotelu

Firanki, zasłony, poduszki, koce, ręczniki – to wszystko stanowi tekstylia hotelowe, które sprawiają, że wnętrze staje się przytulne i ciepłe. Czasami zmiana faktury i wzorów tkaniny wystarczy, aby zaaranżować pokój w nowej stylizacji. Ciekawe barwy oraz oryginalne połączenie deseni to niewielka zmiana w wyposażeniu hoteli, nadająca estetycznego charakteru. Jak odświeżyć wnętrze hotelowe, aby każdy czuł się w nim jak w domu? Wystarczy kilka prostych sztucznego, m.in. zmiana tekstyliów na nowe i stylowe.

W kolorach lata
tekstyliaPonura i szara jadalnia hotelowa może wydawać się pomieszczeniem przytłaczającym i nudnym. Kupując nowe tekstylia to najprostszy sposób na przemianę wybranego wnętrza w bardziej przyjemne. Zasłony i obrusy to podstawa wyposażenia hoteli. Powinny współgrać ze stylizacją budynku i nadawać magii wszystkim pomieszczeniom. Nawet toaleta hotelowa zasługuje na ciekawe wzory firan i krótkie asymetryczne zasłonki. W hotelu może zawsze panować lato – wystarczy zakupić tekstylia o jasnych, soczystych i ciepłych barwach. Dywany, zasłony i narzuty mogą mieć kolor intensywnej żółci, a poduszki i inne obrazki będą w tonacji mlecznej lub beżowej. Innym uzupełnieniem dla żółtych tekstyliów są niebieskie lub zielone dodatki.

Tkaniny dekoracyjne
Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego wszelkiego rodzaju drobiazgi w hotelu nie są bez znaczenia. Poszewki na poduszki w holu, wzorzyste zasłony i kotary w recepcji oraz inne tkaniny dekoracyjne – to najważniejsze dodatki materiałowe w wnętrzu hotelowym. Nie bez znaczenia jest rodzaj tkanin – lepiej zdecydować się na lekkie i zwiewne tiule niż koncentrować się na ciężkich atłasowych elementach. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby postawić na żorżetę i jedwab – eleganckie tkaniny idealnie nadają się na wypełnienie ekskluzywnych pomieszczeń. Warto zainwestować w ażurowe serwety i haftowane ręcznie zasłony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *