Rioba – marka dla gastronomii i hoteli

Niektóre produkty spożywcze możemy znaleźć tylko w dobrych hurtowniach oraz sieciach handlowych. Artykuły są dedykowane zazwyczaj dla właścicieli firm z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Marka Rioba to linia produktów spożywczych, które wybierają przedsiębiorcy do swoich kawiarni, restauracji, barów oraz hoteli. Z Rioba pierwszy raz spotkałam się podczas letniego wyjazdu w góry. Wiem, że to marka godna zaufania, oferująca wysokogatunkowe kawy, herbaty i dodatki. Artykuły sygnowane logo Rioba, kupić można w hurtowni artykułów spożywczych Makro Cash&Carry.

W ofercie Rioba jest bogaty wybór kaw ziarnistych i mielonych o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Do parzenia espresso polecam kawę ziarnistą Rioba Gold o delikatnym aromacie i łagodnej kwasowości. To jeden z najszlachetniejszych gatunków kawy Arabica; produkt najczęściej wybierany przez bary kawowe.rioba-gastronomie-hotele-pl

soki-rioba-gastronomie-hotele-plRioba oferuje również herbaty z całego świata – od czarnych po aromatyczne owocowe i zielone. Ponadto w asortymencie znajdziemy różnego rodzaju dodatki do kawy, m.in.: śmietankę, słodziki, cukier.

Dla klientów z branży gastronomicznej Rioba oferuje eleganckie zastawy kawowe w różnych rozmiarach. Filiżanki z logo Rioba idealnie komponują się z każdym wnętrzem restauracji, są klasyczne i przeznaczone do różnego rodzajów kawy. Do barów i hoteli klienci zamawiają syropy barmańskie, stosowane do drinków i koktajli.

Rioba to wygodne rozwiązanie dla biznesu gastronomicznego. Z pewnością marka znajdzie w mojej restauracji honorowe miejsce, choćby ze względu na bogaty asortyment wybornych kaw Arabica. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.rioba.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *