Najlepsze kosmetyki hotelowe

Branża HoReCa ostatnio przeżywa rozkwit w wielu krajach Unii Europejskiej. W Polsce również zauważam coraz większe działania w obszarze usług hotelowych. Nic dziwnego! Ciągły pośpiech i pogoń za karierą sprzyja rozwojom hoteli. Pobyt na usługi hotelowe sprawił, że rośnie rynek produktów związanych stricte z branżą HoReCa. Znaleźć można profesjonalny sprzęt i urządzenia do wyposażenia łazienki, pokoi, sali bankietowej oraz zaplecza kuchennego. Dużym zainteresowaniem cieszą się środki czystości i artykuły kosmetyczne. Postanowiłam przetestować kilka kosmetyków hotelowych.

kosmetyki-gastronomie-hotele-plLubię próbować na własnej skórze różnego rodzaju artykuły kosmetyczne w zaciszu domowym. Podczas wakacyjnych wojaży uzbierałam kilka artykułów, tj.: balsamy, mydła w płynie, szampony do włosów i żele pod prysznic.

Moja hotelowa kolekcja nie wynika z umiłowania do tego rodzaju produktów kosmetycznych. W podróży mam zawsze ze sobą sprawdzone kosmetyki do ciała, nawet kiedy zatrzymuję się na jedną noc. Mimo to do torby zawsze pakuję kosmetyki hotelowe – skoro są w cenie, to czemu nie brać! Ewentualnie przydają mi się podczas wypadu na basen, bo zajmują niewiele miejsca w torbie i mają niewielką pojemność.

kosmetyki-hotelowe-gastronomie-hotele-plNajpopularniejsze serie oferuje firma Sens of Natura. To dobre i sprawdzone przez wiele hoteli produkty, które raczej nie powodują uczuleń. To ekskluzywna linia artykułów kosmetycznych przeznaczonych do wyposażenia łazienki, m.in.: zestawy do mycia zębów, czepki, żele, mydła i saszetki z szamponem. Niestety produkty są niewydajne, nawet nie wystarczą na jedną kąpiel. Szok!

Ekonomiczna seria Cloudy Bay jest również bardzo popularna w polskich hotelach. Artykuły oferowane przez producenta są niedrogie, lecz niezbyt dobrej jakości. 15 gram mydła to zdecydowanie za mało na jedną noc w hotelu!

Ku mojemu zaskoczeniu, linia H-line oferuje nawet dobrej jakości produkty. Znajdziecie je na stronie HoReCa Select. O dziwo w ofercie są także antyperspirant i peelingi do ciała. Kosmetyki hotelowe H-line to luksusowe rozwiązania dla wielu hoteli. Oceniam je bardzo dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *