Mięso na grilla od Horeca Select

Pomimo tego, że sezon grillowy dobiega końca, za oknem widać pierwsze oznaki jesieni, chciałabym polecić Wam sprawdzone przeze mnie mięso w przyprawach pod marką Horeca Select. Brand oferuje również duży wybór artykułów spożywczych i przemysłowych. Horeca Select to marka stworzona z myślą o cateringach, pizzeriach, hotelach i restauracjach. Moje marzenie o własnej gastronomii ciągle trwa. Testując różnego rodzaju artykuły dedykowane do gastronomii, powoli poznaję rynek. Szczerze – jestem bardzo zadowolona z oferty surowych mięs na grilla od Horeca Select.

mięso-gastronomie-hotele-plProdukty mięsne sygnowane logiem Horeca Select są specjalnie wyselekcjonowane i odznaczają się wysoką jakością. Co więcej, możemy zamówić od producenta gotowe porcje do grillowania, które sprawdzają się od razu po wyciągnięciu z opakowania. To wygodne rozwiązanie dla wielu gastronomii. Ponadto Horeca Select dostosowała wielkość opakowań, w których znajdują się porcje grillowe, do potrzeb klientów. Wszystkie mięsa na grilla są pakowane w technice Vaccum, która wpływa na przedłużenie trwałości produktów. Artykuły spożywcze od Horeca dostaniemy w wersji z dodatkowymi przeprawami. Mięso pochodzi tylko od zwierząt z polskich hodowli.

mięso-na-grilla-gastronomie-hotele-plZnaczna część dobrej jakości mięs wyjeżdża z Polski na zachód Europy.  Szczególny deficyt zauważalny jest w mięsie wołowym. Jak zatem rozpoznać wysokiej jakości mięso? Najlepszym rozwiązaniem dla restauratorów jest szukanie na sklepowych półkach mięsa wołowego posiadającego certyfikat QMP, np. w hurtowni spożywczej Makro Cash&Carry.

Wszystkim polecam filet z piersi indyka – bardzo chrupiący i soczysty po grillowaniu. W jednym opakowaniu znajduje się około 3 kg mięsa. Grillowany filet z piersi indyka to świetny sposób na danie główne podczas garden party.

To nie koniec mojej przygody z marką Horeca Select. Niedługo będę testować owoce morza i mrożonki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *