Funkcjonalne akcesoria łazienkowe

W każdej łazience, szczególnej tej małych gabarytów, istotne jest rozmiejscowienie wszystkich akcesoriów. Kosmetyki, waciki i patyczki do uszów, lakier do włosów – te wszystkie akcesoria chcielibyśmy mieć zawsze pod ręką.  Aby zachować ład i porządek w łazience, można wprowadzić do niej kilka wygodnych akcesoriów. Dziś mowa o organizerach, w których przechowany rzeczy, jakie do tej pory trzymaliśmy w szufladzie lub na półce. Prosta forma tych akcesoriów sprawia, że stają się wysublimowanym dodatkiem każdej łazienki.

Organizery, jak sama nazwa mówi, pomagają nam ogarnąć chaos przedmiotów, które do tej pory zasiedlały nasze kosmetyczki. Im większa, tym trudniej znaleźć w niej ulubiony cień do powiek czy kredkę do oczu. Szczególnie gdy zależy nam na czasie, a wertowanie saszetki z kosmetykami nie przynosi efektu. Ogarnia frustracja, bo nie wiemy, gdzie podziały się nasze ulubione akcesoria do makijażu. A jakby przyporządkować im stałe miejsce, np. w organizerze ustawionym na półce obok toaletki lub lustra łazienkowego? Od razu lepiej! W takim pojemniku można przechowywać wszystko, co dusza zapragnie – pędzle, kredki do oczu, lakiery do paznokci. W codziennym rytuale makijażowym sprawdzają się na 5+.

źródło:homebook.pl

źródło:homebook.pl

źródło: homebook.pl

źródło: homebook.pl

Wygodnym pudełkiem na przechowywanie artykułów higienicznych jest pudełko na waciki i patyczki kosmetyczne. Świetnie komponują się z wnętrzami nowoczesnymi i minimalistycznymi. I co najważniejsze – rozwiążą odwieczny problem w łazience – wrzechobecność wacików to tu to tam!

źródło:pinterest

źródło:pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *