Dywaniki, ręczniki – o wyposażeniu łazienek słów kilka

Październik na moim blogu zaowocuje nową tematyką związaną z wyposażeniem hoteli i restauracji. Od kilku lat obserwuję branżę gastronomiczno-hotelarską, śledzę oferty hurtowni skierowanych do małych restauracji oraz profesjonalne rozwiązania do hoteli. Ostatnio zainteresowała mnie gazetka promocyjna Horeca Select zawierająca ekskluzywne wyposażenie łazienek. Ciekawe wzory, oryginalne kształty i przyjemne w dotyku materiały takich akcesoriów łazienkowych jak dywaniki i ręczniki przemawiają za ich zakupem.

Wysokiej jakości ręczniki łazienkowe są w pewnym stopniu wyznacznikiem standardu hotelu. W gazetce promocyjnej znalazły się produkty H-line posiadające zwartą konstrukcję, zakończone ściegiem o śnieżnobiałym kolorze. Miękkie ręczniki sprostają wymagania wszystkich klientów. W zestawie znajduje się kilka egzemplarzy o różnym rozmiarze. W ofercie dostępne są także ręczniki w różnych kolorach i wzorach, które nadają charakteru wnętrzom. Takie drobne elementy jak ręczniki lub dywaniki nadają łazience nowoczesny look.h-line-gastronomie-hotele-pl

Wszyscy lubimy miękkie i delikatne podłoże po wyjściu z kąpieli. Dywaniki proponowane przez H-line posiadają warstwę antypoślizgową i szybko nie płowieją. Gustowne rozwiązania tekstylne współgrają z wyposażeniem hoteli. Ręczniki i dywaniki to proste rozwiązania do wielu łazienek w różnych stylizacjach.

H-line oferuje także kosmetyki łazienkowe i inne akcesoria, takie jak: mydła, szampony, żele pod prysznic, mydelniczki, etc.

Z perspektywy gościa hotelowego nie zauważamy wielu elementów stanowiących wyposażenie łazienek hotelowych. Dopiero stojąc przed zadaniem zakupu akcesoriów łazienkowych, wprawiamy się w zakłopotanie. W końcu nawet najdrobniejsze przedmioty, choćby zwykły podajnik na papier toaletowy, muszą znaleźć się w naszej łazience hotelowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *