Zielona trawa na ścianie w kuchni

O szkle na ścianie w kuchni pisałam niecały miesiąc temu. Materiał ten jest coraz częściej wykorzystywanym motywem dekoracyjnym w nowoczesnych wnętrzach. Nic dziwnego, bo wygląda szalenie efektownie, dodaje blasku i promiennych barw każdej kuchni. Poza tym to bardzo praktyczne rozwiązanie, które szybko się czyści, jest bardzo trwałe i przede wszystkim nie „zbiera” brudów w fugach. Świetnie prezentuje się na ścianie z nadrukiem. Trawa na mozaice szklanej to moje aranżacyjne must have.

Szkło z trawiastym sitodrukowym

Pełni funkcję obrazu w kuchni. Idealnie wkomponuje się w stylistykę minimalistycznych wnętrz w naturalnych odcieniach (dębu, wiązu, orzecha, brzozy i czereśni). Szkło z nadrukiem trawy świetnie pasuje do kuchni białych lub rozbielonych, jest przełamaniem kolorystycznej monotonii i dodaje charakteru. Soczysta trawa czy to na szkle, czy na tapecie rozwesela poważne wnętrze, dodaje nowoczesności i energetyzuje do działania. W takiej kuchni gotowanie to sama przyjemność, bo w takim miejscu chce się po prostu być. Sami popatrzcie poniżej.

źródło:pinterest

źródło:pinterest

http://paneleszklane.blog.pl/

źródło: paneleszklane.blog.pl

źródło: agatonstudio.pl

źródło: agatonstudio.pl

Montaż szkła na ścianie

Szkło na ścianie można przykręcić i przykleić. Gdy szkło jest przeźroczyste możemy je przykręcić na śruby mocujące. Jeżeli zdecydujemy się na taki sposób montażu, należy u szklarza zlecić wykonanie otworów pasujących do wymiarów śrub. Mocowniki zasłania się metalowymi nakładkami. Można również wyposażyć się w zestaw szklanych paneli wchodzących w listwy montażowe. Jeżeli nie chcemy by było widać elementy mocowania, zdecydujmy się na przyklejenie szkła.  To od Was zależy, która metoda montażu będzie najwygodniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *