Zestaw trzech niezbędnych przyborów kuchennych

Na każdym etapie pracy w kuchni używamy przyborów kuchennych, które ułatwiają nam krojenia, mieszanie, podawanie i gotowanie posiłków. W sklepach i hurtowniach znajdziemy całą gamę produktów, dzięki którym przygotowywanie codziennych dań nigdy nie było tak proste. Póki ich nie przetestujemy, radzimy sobie z tym, co mamy w wyposażeniu kuchni. Gdy staniemy się ich posiadaczami, gotowanie stanie się przyjemniejsze i łatwiejsze. Oto one!

Minutnik

Jeżeli wykonujecie kilka czynności naraz w kuchni, warto wyposażyć się w ten uniwersalny gadżet. Dzięki niemu nie wygotujemy ziemniaków i ryżu, nie spalimy mięsa pieczonego w kuchence oraz nie rozgotujemy makaronu. Jeżeli nie posiadacie minutnika w kuchence, warto wyposażyć się w ten gadżet już dziś!

Waga kuchenna

źródło: fabrykaform.pl

źródło: fabrykaform.pl

Ile razy zdarzało się Wam dodać składniki do ciasta na oko. Pewnie byliście zdumieni dlaczego ciasto urosło za mało albo za dużo. Posiadanie wagi kuchenne pozwoli wymiarkować każdy składnik, biorąc pod wagę proporcje zapisane w gramach. Polecam zakup wagi elektronicznej. Dzięki niej domowe wypieki staną się czystą przyjemnością.

Formy do ciast

źródło: czasnawnetrze.pl

źródło: czasnawnetrze.pl

Wykonane ze stali nierdzewnej i silionu – formy do ciast, babek i muffinek są szalenie ważnym elementem wyposażenia kuchni każdej pani domu, która uwielbia piec. Jeżeli nie lubicie wykładania papierem blach do pieczenia, zdecydujcie się na zakup form silikonowych. Dzięki tym rozwiązaniem nie musicie ani smarować tłuszczem blachy, ani martwić się, że niedzielne ciasto przytwierdzi się do formy.

Źródło ikony wpisu: www.galerialimonka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *