Przyprawniki do kuchni – wygodne akcesoria

Lubicie mieć wszystkie przyprawy pod ręką podczas gotowania? Jak często zdarza się Wam rozsypać sól lub paprykę czerwoną znajdującą się w torebce? Jeżeli macie dość każdorazowego sięgania do opakowania po przyprawę, to może warto zainwestować w przyprawniki? Te wygodne akcesoria sprawdzą się w każdej gastronomii. Zioła przechowywane w specjalnych pojemnikach będą wciąż świeże, smaczne i aromatyczne. Ponadto w waszej kuchni zapanuje porządek i ład.

Przyprawniki do szuflad

źródło: makro.pl

źródło: makro.pl

Szuflady w kuchni są bardzo wygodnym rozwiązaniem, które systematyzuje wszystkie akcesoria i artykuły spożywcze. Dzięki szufladom ma się wrażenie, że większość sprzętu kuchennego ma swoje miejsce. Również pudełka na przyprawy zostały tak zaprojektowane, by zmieścić się w szufladzie. Do wyboru jest spice box – pudełko, w którym wsypiemy i szczelnie zamkniemy ulubione przyprawy. Przezroczysta faktura pudełka pozwala już po kolorze przyprawy stwierdzić, z jaką mamy do czynienia. Wygodne jest również to, że pudełka zostały podpisane. Otwierając szufladę, sięgamy tylko po określony wkład z przyprawą, bez konieczności wertowania opakowanie po opakowaniu.

źródło:pinterest

źródło:pinterest

Przyprawniki nablatowe

Tego rodzaju pudełka i pojemniki na zioła i przyprawy mogą okazać się kropką nad i w niejeden aranżacji kuchni. Jeżeli powiesimy je na półeczce, to mogą okazać się świetną dekoracją nowoczesnej kuchni. Na rynku znajdziemy akcesoria minimalistyczne i stylizowane z duchem minionej epoki. Te drugie szczególnie świetnie wkomponują się aranżacyjnie z kuchniami w stylu retro. Zwykle szklane przyprawki lub pojemniki ze stali nierdzewnej będą wyglądać dobrze w każdej kuchni. Tego typu artykuły do gastronomii kupimy w hurtowni Makro. Tanie rozwiązania na każdą kieszeń oferuje ARO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *