Przegląd ekspresów do kawy

Jeden prosty ruch wystarczy, aby przygotować kawę o smaku niczym z kawiarni. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk, aby w ciągu minuty zrobić pyszną małą czarną na przebudzenie. Ekspresy do kawy na kapsułki są najwygodniejsze ze wszystkich ekspresów ciśnieniowych. Ten typ ekspresu znakomicie sprawdza się w firmowych kuchniach, pokoikach hotelowych i biurach. Producenci oferują szeroką gamę AGD tego typu. Sprawdźmy, które modele ekspresów są warte naszej uwagi.

Ekspres Krups
Uznawaną marką wiodącą na rynku AGD, szczególnie jeśli chodzi o sprzęt do parzenia kawy, jest KRUPS. To nie tylko zwykłe urządzenia AGD, to prawdziwe dzieło sztuki wyróżniające się nowoczesnym designem. To ekspres ciśnieniowy, posiadający opcję spieniania mleka i pojemnik na wodę 1,3 l. Model ten posiada dozownik oraz regulator wysokości tarczy. Ekspresy do kawy Krups cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kawoszy. Model ten kosztuje około 400 złotych.

ekspres Krups KP 2205

ekspres Krups KP 2205

Ekspres Nescafe
Lubicie kawę Nescafe o poranku? Z ekspresem NESCAFE Dolce Gusto OBLO to możliwe. AGD pozwala wydobyć nieskazitelny aromat i przygotować doskonałą kremową kawę. Ciepłe i zimne napoje są smaczne oraz wyjątkowe. Wystarczy tylko włożyć kapsułkę Dolce Gusto, by stworzyć perfekcyjną kawę. Aktualna cena za model to około 200 złotych.

ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto Oblo

ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto Oblo

Ekspres Bosh
Pojemny (bo aż 2 litrowy) i sterowany elektronicznie ekspres do kawy Bosh to sprzęt wysokiej jakości, z którym można przygotować każdy rodzaj kawy. Espresso, cappuccino, latte macchiato – z tym ekspresem wszystko jest możliwe. Co więcej, AGD posiada funkcję regulowania mocy napoju. Największą jego zaletą jest to, że jest energooszczędny. Po każdorazowym zaparzeniu kawy przechodzi w stan stand-by. Aby go odkamienić, potrzebujecie kapsułki serwisowej, która dostępna jest w ofercie producenta.

Ekspres do kawy Bosch TAS

Ekspres do kawy Bosch TAS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *