Leczenie wodą mineralną

W kraju kwitnącej wiśni bardzo popularne jest picie wody niegazowanej zaraz po przebudzeniu. Japońscy naukowcy przebadani wiele osób, które piły wodę na pusty żołądek. Okazało się, że w wielu przypadkach ich dolegliwości ustąpiły, zwłaszcza problemy z cerą, apatia i permanentne zmęczenie, zaparcia … i wiele wiele innych. Aby uzyskać rezultaty leczenia, powinniśmy pić regularnie jedną szklankę wody na czczo. Polecam wody średniozmienralizowane źródlane.

Najlepsza dla mnie i mojej rodziny jest woda Żywiec Zdrój. Dlaczego? Bo jest smaczna i może pić ją każdy – dziecko, niemowlę i dorosły. To woda, która doskonale gasi pragnienie w czasie upalnych dni. Jest naturalna, idealna do picia na co dzień. Zawiera wszystkie potrzebne składniki mineralne: magnez, wapń i fluor. Rano, jeszcze przed pierwszym posiłkiem piję małymi łykami 1 szklankę wody źródlanej. Po nocy Żywiec Zdrój woda działa orzeźwiająca na mój organizm. A odkąd zaczęłam interesować się oczyszczanie organizmu, woda zajmuje szczególne miejsce w mojej kuchni. Podaję ją także dzieciom. Na butelce wody Żywiec jest napisane, że poleca ją Instytutu Matki i Dziecka. Jest to zatem woda bezpieczna dla najmłodszych członków rodziny.

Woda Żywiec na poranne przebudzenie

Woda Żywiec na poranne przebudzenie

I jeszcze jedna ciekawostka, nigdy nie piję wody podczas posiłku. Podobno nie jest to wskazane zwłaszcza gdy spożywamy ciężkie i tłuste potrawy ze względu na nieprawidłowe trawienie. Po zjedzeniu obiadu sięgam po szklankę wody i wypijam małymi łyczkami. Podobno pokarmy źle się wchłaniają, jeżeli są popijane wodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *