Kupujemy otwieracz do słoików

O tym, że lubię otaczać się wieloma akcesoriami kuchennymi już wiecie. Wszak kuchnia jest moim królestwem. Zawsze znajdzie się w niej miejsce na funkcjonalne sprzęty, które ułatwiają mi codziennie przygotowywanie posiłków. Staram się, aby każda rzecz, która należy do grona moich gadżetów była największej klasy i o wysokiej jakości. Wcześniej nie przywiązywałam do tego takiej uwagi. Dopiero gdy odkryłam, że akcesorium jednemu nie równe. Dziś na tapetę wezmę otwieracze do słoików.

Wydra do słoików

kolorowe akcesorium do kuchni (źródło:fabrykaform.com)

kolorowe akcesorium do kuchni (źródło:fabrykaform.com)

To niezwykle artykuły przypominające w kształcie wydrę są rewolucyjnym odkryciem w moim kuchennym świecie. Odkąd je posiadam życie stało się prostsze, bo nie tracę czasu na siłowanie się z wieczkiem słoika przywiezionego od mamy. Wszak otwieranie stoików do przyjemnych nie należy. Ba! Jest nawet bardzo uciążliwe. Gadżet jaki jest wydra to rozwiązanie na miarę moich potrzeb. Od kiedy ją posiadam nie walczę z każdym wiekiem, nie niszę też blatów i podłóg w mojej kuchni. Muszę wam się przyznać, że wielokrotnie zdarzyło mi się z bezradności uderzać słoikiem o blat kuchenny, parapet a nawet terakotę. Po korniszonach ślad został do dziś.

Kolorowy gadżet

Wydra do otwierania stolików pozwala bardzo delikatnie podważyć wieczko. W ten sposób powietrze dostaje się z zewnątrz do słoika i wyrównuje się ciśnienie. Szybko i sprawnie odkręcimy nakrętkę i dostaniemy się do ulubionej konfitury. Otwieracz Wydra poradzi sobie z każdym słoikiem, nawet tym najszczelniej i najmocniej zamkniętym. Co więcej, wykonany został z wysokiej jakości tworzywa, które odporne jest na korozję i na siłę ucisku. Te kolorowy gadżet kuchenny powinien znaleźć miejsce w każdej szufladzie. Dzięki niemu zaoszczędzicie sporo czasu poświęconego do tej pory na otwieranie słoików.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *