Biała kuchnia wciąż nr 1 w top 5

Biała kuchnia jest zawsze nowoczesna, przestronna  i uniwersalna. Zawsze modna i na czasie, idealnie komponujące się z wnętrzami w stylu tradycyjnym oraz nowoczesnym.  Białe kuchnie pasują zarówno do kuchni otwartych, jak i zamkniętych. Wszechobecna biel jest gorącym trendem aranżacyjnym ostatnich kilku sezonów.  Białą kuchnię można urządzić na wiele sposobów. Poniżej kilka inspiracji.

Aranżacje kuchni w białej stylistyce to rozwiązanie, które doskonale pasuje do różnego rodzaju stylów. W każdym wydaniu prezentują się pięknie. Biele świetnie wyglądają w opcji total look lub można je połączyć z innymi dodatkami, tj. w odcieniu żółci, zieleni, niebieskiego.  Biel dobrze współgra z pastelami oraz innymi wzorami, charakterystycznymi dla wykończenia kuchni, typu paski, kropki, kratka.

skandynawskie wnętrze

skandynawskie wnętrze (źródło:pinterest)

angielskie wnętrze (źródło: pinterest)

angielskie wnętrze (źródło: pinterest)

nowoczesna aranżacja kuchni (źródło: pinterest)

nowoczesna aranżacja kuchni (źródło: pinterest)

 

Wiele osób ma obawy, że białe fronty szafek są trudniejsze w pielęgnacji. Tymczasem na białych meblach ślady tłuszczu są tak samo widoczne, jak na ciemnych i połyskujących odcieniach. W takiej aranżacji wcale nietrudno o utrzymanie porządku. Łatwo się pielęgnuje tego typu meble.

nowoczesna kuchnia (źródło:pinterest)

nowoczesna kuchnia (źródło:pinterest)

kuchnia z wyspą (źródło:pinterest)

kuchnia z wyspą (źródło:pinterest)

Biała kuchnia jest dobrym rozwiązaniem do małych mieszkań, wygląda lekko i świeżo. Wcale nie wygląda zimno i minimalistycznie, jeżeli wprowadzimy do aranżacji kolorowe dodatki w postaci akcesoriów kuchennych, wazonów i doniczek. Obiecujące efekty można również osiągnąć, wprowadzając do mieszkania różnego rodzaju tekstylia, rolety lub zasłonki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *